2011 Dünya Su Sporları Şampiyonasında dalış - Kadınlar 3 metrelik senkronize sıçrama tahtası - Diving at the 2011 World Aquatics Championships – Womens synchronized 3 metre springboard
2011 FINA Dünya Şampiyonası | ||
---|---|---|
Dalış | ||
Bireysel | ||
1 m | erkekler | KADIN |
3 m | erkekler | KADIN |
10 m | erkekler | KADIN |
Senkronize edildi | ||
3 m | erkekler | KADIN |
10 m | erkekler | KADIN |
Açık suda yüzmek | ||
Tek | ||
5 km | erkekler | KADIN |
10 km | erkekler | KADIN |
Antalya 25 km | erkekler | KADIN |
Takım | ||
5 km | karışık | |
Yüzme | ||
Serbest stil | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
800 m | erkekler | KADIN |
1500 m | erkekler | KADIN |
Sırtüstü | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kurbağalama | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kelebek | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Bireysel karışık | ||
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
Serbest bayrak | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
4 × 200 m | erkekler | KADIN |
Karışık rölesi | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
Senkronize yüzme | ||
Solo | ||
Teknik | KADIN | |
Bedava | KADIN | |
Düet | ||
Teknik | KADIN | |
Bedava | KADIN | |
Takım | ||
Teknik | KADIN | |
Bedava | KADIN | |
Kombinasyon | KADIN | |
Su topu | ||
Turnuva | erkekler | KADIN |
kadın senkronize 3 metre sıçrama tahtası rekabet 2011 Dünya Su Sporları Şampiyonası ön eleme turu sabah, final ise akşam seansı ile 16 Temmuz'da yapıldı. Bunlar, Almanya'nın ilk altın madalyalarıydı. 2011 Dünya Su Sporları Şampiyonası. İlk üç takım, 2012 Yaz Olimpiyatları.
Madalya kazananlar
Altın | Gümüş | Bronz |
Wu Minxia O Zi Çin | Emilie Heymans Jennifer Abel Kanada | Anabelle Smith Sharleen Stratton Avustralya |
Sonuçlar
Ön tur yerel saat 10: 00'da yapıldı.[1] Final 17: 15'te yapıldı.[2]
Yeşil finalistleri gösterir İlk on iki takım finale yükseldi.
Sıra | Dalgıç | Milliyet | Ön hazırlık | Final | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Puanlar | Sıra | Puanlar | Sıra | |||
Wu Minxia O Zi | Çin | 324.90 | 1 | 356.40 | 1 | |
Emilie Heymans Jennifer Abel | Kanada | 275.10 | 8 | 313.50 | 2 | |
Anabelle Smith Sharleen Stratton | Avustralya | 285.90 | 5 | 306.90 | 3 | |
4 | Hanna Pysmenska Olena Fedorova | Ukrayna | 291.90 | 2 | 302.40 | 4 |
5 | Katja Dieckow Uschi Freitag | Almanya | 276.90 | 6 | 299.40 | 5 |
6 | Francesca Dallapé Tania Cagnotto | İtalya | 288.30 | 3 | 297.60 | 6 |
7 | Christina Loukas Kassidy Aşçı | Amerika Birleşik Devletleri | 276.90 | 6 | 288.00 | 7 |
8 | Svetlana Philippova Anastasia Pozdniakova | Rusya | 288.12 | 4 | 282.72 | 8 |
9 | Arantxa Chavez Laura Sánchez | Meksika | 272.10 | 9 | 278.10 | 9 |
10 | Leong Mun Yee Ng Yan Yee | Malezya | 254.40 | 11 | 264.60 | 10 |
11 | Fanny Bouvet Marion Farissier | Fransa | 255.84 | 10 | 254.10 | 11 |
12 | Lo I Teng Choi Sut Ian | Macau | 253.62 | 12 | 249.60 | 12 |
13 | Mai Nakagawa Sayaka Shibusawa | Japonya | 247.80 | 13 | ||
14 | Flora Gondos Zsofia Reisinger | Macaristan | 241.38 | 14 | ||
15 | Alicia Blagg Rebecca Gallantree | Büyük Britanya | 239.40 | 15 | ||
16 | Eleni Katsouli Iouliana Muz | Yunanistan | 235.23 | 16 | ||
17 | Jennifer Benitez Leyre Eizaguirre | ispanya | 235.14 | 17 | ||
18 | Ngai Ho Kanadı Chan Sharon | Hong Kong | 192.18 | 18 |
Referanslar
- ^ 2011 Dünya Su Sporları Şampiyonası: Bayanlar 3 m senkro sıçrama tahtası ön eleme turu sonuçları[kalıcı ölü bağlantı ], OmegaTiming.com'dan; alındı 2011-07-16.
- ^ 2011 Dünya Su Sporları Şampiyonası: Bayanlar 3 m senkro sıçrama tahtası final sonuçları[kalıcı ölü bağlantı ], OmegaTiming.com'dan; alındı 2011-07-16.
Dış bağlantılar
- 2011 Dünya Su Sporları Şampiyonası: Bayanlar 3 m senkro sıçrama tahtası giriş listesi[kalıcı ölü bağlantı ], OmegaTiming.com'dan; Erişim tarihi: 2011-07-15.