Yıl | Altın | Gümüş | Bronz | Detaylar |
---|
1981 | | Marina Klimova / Sergei Ponomarenko | | |
1982 | Natalia Annenko / Genrikh Sretenski | Susan Wynne / Joseph Druar | Judit Péterfy / Csaba Bálint | [3] |
1983 | Petra Doğdu / Rainer Schönborn | Tatiana Gladkova / Igor Shpilband | | [3] |
1984 | Petra Doğdu / Rainer Schönborn | Isabella Micheli / Roberto Pelizzola | Kandi Amelon / Alec Binnie | [3] |
1985 | Antonia Becherer / Ferdinand Becherer | Pronkina / Igor Shpilband | Nisan Sargent / John D'Amelio | [3] |
1986 | Susan Wynne / Joseph Druar | Andrea Juklová / Martin Šimeček | Kim Haftalar / Curtis Moore | [3] |
1987 | Stefania Calegari / Pasquale Camerlengo | Jodi Balogh / Jerod Kırlangıç | Nathalie Lessard / Darcy Pleckham | [3] |
1988 | Melanie Cole / Michael Farrington | Dorothy Rodek / Robert Nardozza | Christelle Gautier / Alberick Dalongeville | [3] |
1989 | Elizaveta Stekolnikova / Oleg Ovsyannikov | Pascale Vrot / David Quinsac | Lisa Grove / Scott Myers | [3] |
1990 | Elisa Curtis / Robert Nardozza | Karewskaja / Kurockin | Syoko Higashino / Tatsuro Matsumura | |
1991 | Nedeniyle yarışma yapılmadı Hırvat Bağımsızlık Savaşı | |
1992 | | | | |
1993 | Olga Pershankova / Nikolai Morozov | | Enikő Berkes / Szilard Toth | [28] |
1994 | | | | |
1995 | | | | |
1996 | Iwona Filipowicz / Michał Szumski | Marie-France Dubreuil / Patrice Lauzon | Anastasia Grebenkina / Vazgen Azroyan | [3] |
1997 | Ksenia Smetanenko / Samuel Gezalyan | Anastasia Grebenkina / Vazgen Azroyan | Zuzana Merzová / Tomáš Morbacher | [5] |
1998 | Oksana Potdykova / Denis Petukhov | Nina Ulanova / Mikhail Stifunin | Nadine Lesaout / Emmanuel Huet | [6] |
1999 | Galit Chait / Sergei Sakhnovski | Albena Denkova / Maxim Staviski | Natalia Gudina / Alexei Beletski | [7] |
2000 | Zita Gebora / András Visontai | Kristin Fraser / Igor Lukanin | Kateřina Kovalová / David Szurman | [8] |
2001 | Sylwia Nowak / Sebastian Kolasiński | Eliane Hugentobler / Daniel Hugentobler | Marika Humphreys / Vitali Baranov | [9] |
2002 | Julia Golovina / Oleg Voyko | Kendra Goodwin / Chris Obzansky | Eve Bentley / Cedric Pernet | [10] |
2003 | Nóra Hoffmann / Attila Elek | Pamela O'Connor / Jonathon O'Dougherty | Jana Khokhlova / Sergei Novitski | [11] |
2004 | Diana Janošťáková / Jiří Procházka | Alexandra Kauc / Michał Zych | Ivana Dlhopolčeková / Hynek Bílek | [12] |
2005 | Alla Beknazarova / Vladimir Zuev | Caitlin Mallory / Brent Holdburg | Kamila Hájková / David Vincour | [13] |
2006 | Kristin Fraser / Igor Lukanin | Alla Beknazarova / Vladimir Zuev | Katherine Copely / Deividas Stagniūnas | [14] |
2007 | Alla Beknazarova / Vladimir Zuev | Natalia Mikhailova / Andrei Maximishin | Katherine Copely / Deividas Stagniūnas | [15] |
2008 | Alla Beknazarova / Vladimir Zuev | Kristina Gorshkova / Vitali Butikov | Nadezhda Frolenkova / Mikhail Kasalo | [16] |
2009 | Alexandra Zaretsky / Roman Zaretsky | Ekaterina Riazanova / Ilia Tkachenko | Penny Coomes / Nicholas Buckland | [17] |
2010 | Lucie Myslivečková / Matěj Novák | Kristina Gorshkova / Vitali Butikov | Charlene Guignard / Marco Fabbri | [18] |
2011 | Nelli Zhiganshina / Alexander Gazsi | Penny Coomes / Nicholas Buckland | Charlene Guignard / Marco Fabbri | [19] |
2012 | Ekaterina Riazanova / Ilia Tkachenko | Julia Zlobina / Alexei Sitnikov | Siobhan Heekin-Canedy / Dmitri Dun | [20] |
2013 | Julia Zlobina / Alexei Sitnikov | Pernelle Carron / Lloyd Jones | Alisa Agafonova / Alper Uçar | [21] |
2014 CS | Madison Hubbell / Zachary Donohue | Charlene Guignard / Marco Fabbri | Sara Hurtado / Adrià Díaz | [22] |
2015 CS | Charlène Guignard / Marco Fabbri | Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker | Tina Garabedyan / Simon Proulx-Sénécal | [23] |
2016 CS | Charlène Guignard / Marco Fabbri | Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker | Alisa Agafonova / Alper Uçar | [24] |
2017 CS | Ekaterina Bobrova / Dmitri Soloviev | Charlène Guignard / Marco Fabbri | Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker | [25] |
2018 CS | Piper Gilles / Paul Poirier | Natalia Kaliszek / Maksym Spodyriev | Betina Popova / Sergey Mozgov | [26] |
2019 CS | Charlène Guignard / Marco Fabbri | Annabelle Morozov / Andrei Bagin | Caroline Green / Michael Parsons | [27] |