2010 Asya Oyunları'nda Malezya - Malaysia at the 2010 Asian Games
Malezya 2010 Asya Oyunları | |
---|---|
IOC kodu | MAS |
NOC | Malezya Olimpiyat Konseyi |
İnternet sitesi | www |
içinde Guangzhou | |
Rakipler | (196 erkek ve 129 kadın) 325[1] 27 spor dalında |
Bayrak taşıyıcı | Koo Kien Keat |
Madalyalar 10. sırada |
|
Yetkililer | 133 |
Asya Oyunları görünüşe (genel bakış ) | |
Diğer ilgili görünümler | |
Kuzey Borneo (1954 • 1958 • 1962 ) Sarawak (1962 ) |
Malezya yarıştı 2010 Asya Oyunları içinde Guangzhou, Çin Malezya'dan gelen sporcular toplamda 41 madalya kazandı (dokuz altın dahil) ve madalya tablosu.[2]
Madalya özeti
Spor dalına göre madalyalar
Spor | Altın | Gümüş | Bronz | Toplam | Sıra |
---|---|---|---|---|---|
Badminton | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 |
Bowling | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 |
Cue sporları | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 |
Bisiklet sürmek | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 |
Dalış | 0 | 4 | 5 | 9 | 2 |
Atlı | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 |
Çim Hokeyi | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Karate | 2 | 2 | 1 | 5 | 2 |
Yelken | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 |
Sepaktakraw | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 |
Çekim | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 |
Kabak | 3 | 1 | 2 | 6 | 1 |
Wushu | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Toplam | 9 | 18 | 14 | 41 | 10 |
Birden fazla madalya
En az iki madalya kazanan Malezyalı yarışmacılar.[3]
Madalya kazananlar
Aşağıdaki Malezyalı yarışmacılar oyunlarda madalya kazandı; tüm tarihler Kasım 2010 içindir.[4]
Su sporları
Dalış
Erkekler
Atlet | Etkinlik | Ön hazırlık | Final | ||
---|---|---|---|---|---|
Puan | Sıra | Puan | Sıra | ||
Muhammed Fakhrul İzzat Md Zain | 1 m tramplen | Yok | 361.35 | 5 | |
Yeoh Ken Nee | Yok | 391.10 | |||
Bryan Nickson Lomas | 3 m tramplen | 414.95 | 6 Q | 412.80 | 5 |
Yeoh Ken Nee | 445.90 | 3 Q | 439.45 | ||
Bryan Nickson Lomas | 10 m platform | 451.60 | 3 Q | 478.60 | |
Ooi Tze Liang | 411.45 | 6 Q | 397.10 | 8 | |
Bryan Nickson Lomas Yeoh Ken Nee | 3 m senkronize sıçrama tahtası | Yok | 404.85 | ||
Bryan Nickson Lomas Ooi Tze Liang | 10 m senkronize platform | Yok | 407.16 |
KADIN
Atlet | Etkinlik | Ön hazırlık | Final | ||
---|---|---|---|---|---|
Puan | Sıra | Puan | Sıra | ||
Cheong Jun Hoong | 1 m tramplen | Yok | 271.60 | ||
Leong Mun Yee | Yok | 268.20 | 4 | ||
Leong Mun Yee | 3 m tramplen | Başlamadı | İlerlemedi | ||
Ng Yan Yee | Başlamadı | İlerlemedi | |||
Pandelela Rinong | 10 m platform | 351.50 | 3 Q | 344.45 | |
Traisy Vivien Tukiet | 281.25 | 7 Q | 255.90 | 9 | |
Leong Mun Yee Ng Yan Yee | 3 m senkronize sıçrama tahtası | Yok | 279.90 | ||
Leong Mun Yee Pandelela Rinong | 10 m senkronize platform | Yok | 311.94 |
Yüzme
- Erkekler
- KADIN
Atlet | Etkinlik | Isıtır | Final | ||
---|---|---|---|---|---|
Zaman | Genel sıralama | Zaman | Sıra | ||
Chui Lai Kwan | 50 m serbest | 26.21 | 7 Q | 26.08 | 7 |
Leung Chii Lin | 26.97 | 13 | İlerlemedi | ||
Chui Lai Kwan | 100 m serbest | 57.98 | 11 | İlerlemedi | |
Leung Chii Lin | 58.92 | 15 | İlerlemedi | ||
Khoo Cai Lin | 400 m serbest | 4:22.29 | 7 Q | 4:18.71 | 5 |
Khoo Cai Lin | 800 m serbest | Yok | 8:54.34 | 7 | |
Chan Kah Yan | 50 m sırtüstü | 30.15 | 10 | İlerlemedi | |
Chan Kah Yan | 100 m sırtüstü | 1:05.27 | 10 | İlerlemedi | |
Christina Loh | 50 m kurbağalama | 33.22 | 11 | İlerlemedi | |
Erika Kong Chia Chia | 33.74 | 13 | İlerlemedi | ||
Christina Loh | 100 m kurbağalama | 1:13.50 | 12 | İlerlemedi | |
Erika Kong Chia Chia | 1:13.79 | 13 | İlerlemedi | ||
Christina Loh | 200 m kurbağalama | 2:40.54 | 13 | İlerlemedi | |
Erika Kong Chia Chia | 2:40.76 | 14 | İlerlemedi | ||
Chan Kah Yan Chui Lai Kwan Khoo Cai Lin Leung Chii Lin | 4 × 100 m serbest bayrak | Yok | 3:52.98 | 7 | |
Chan Kah Yan Christina Loh Chui Lai Kwan Khoo Cai Lin | 4 × 100 m karışık bayrak | Yok | 4:23.57 | 7 |
Senkronize yüzme
KADIN
Atlet | Etkinlik | Teknik rutin | Ücretsiz rutin | Toplam puanlar | Sıra | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Puan | Sıra | Puan | Sıra | ||||
Png Hui Chuen Katrina Ann Abdul Hadi Zyanne Lee Zhien Huey | Düet | 77.250 | 6 | 77.500 | 6 | 154.750 | 6 |
Okçuluk
Erkekler olimpik
Atlet | Etkinlik | Vasıf | 1/32 eleme | 1/16 eleme | 1/8 eleme | 1/4 eleme | 1/2 eleme | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Puan | Tohum | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
Arif Farhan Ibrahim Putra | Bireysel | 1239 | 45 | İlerlemedi | ||||||
Cheng Chu Sian | 1325 | 15 Q | Hoşçakal | Ashim Serchan (NEP ) W 4 – 0 55-54, 57-56 | Tarundeep Rai (IND ) L 2 – 6 28-29, 28-30, 28-27, 28-29 | İlerlemedi | ||||
Izzudin Abdul Rahim | 1305 | 23 Q | Hoşçakal | Zaw Win Htike (MYA ) W 4 – 0 57-53, 58-51 | Oh Jin-hyek (KOR ) L 3 – 7 29-26, 28-28, 25-27, 27-30, 28-30 | İlerlemedi | ||||
Wan Khalmizam | 1249 | 43 | İlerlemedi | |||||||
Arif Farhan Ibrahim Putra Cheng Chu Sian Izzudin Abdul Rahim Wan Khalmizam | Takım | 3869 | 7 Q | Yok | Myanmar W 217 – 207 | Çin L 220 – 224 | İlerlemedi |
Atletizm
- Anahtar
- Not–Pist yarışları için verilen rütbeler yalnızca sporcunun ısısı dahilindedir
- Q = Sonraki tura hak kazandı
- q = Bir sonraki tura en hızlı kaybeden olarak hak kazandı veya, saha etkinliklerinde, uygun hedefe ulaşmadan pozisyona göre
- NR = Ulusal rekor
- PB = Kişisel en iyi
- SB = Sezonun en iyisi
- Yok = Tur, etkinlik için geçerli değil
- Güle güle = Sporcunun raund yarışmasına gerek yok
- Erkekler
- Saha etkinliği
Atlet | Etkinlik | Vasıf | Final | ||
---|---|---|---|---|---|
Mesafe | Sıra | Mesafe | Sıra | ||
Lee Hup Wei | Yüksek atlayış | 2.15 | =9 q | 2.15 | 9 |
- KADIN
- Pist Yarışları
Atlet | Etkinlik | 1. Tur | Yarı final | Final | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zaman | Sıra | Genel sıralama | Zaman | Sıra | Genel sıralama | Zaman | Sıra | ||
Dr Sarah Abdul Kadir | 100 m | 11.99 | 3 Q | 12 | 11.91 SB | 7 | 13 | İlerlemedi | |
Siti Zubaidah Adabi | 12.01 | 4 | 14 q | 11.93 | 8 | 15 | İlerlemedi | ||
Noraseela Mohd Khalid | 400 m engelli | 58.16 SB | 4 | 8 q | Yok | 57.22 SB | 5 | ||
Dr Sarah Abdul Kadir Siti Zubaidah Adabi Norjannah Hafiszah Jamaluddin Yee Lee Heng | 4 × 100 m bayrak | 45.50 | 4 | 7 q | Yok | 45.54 | 6 |
- Saha etkinliği
Atlet | Etkinlik | Vasıf | Final | ||
---|---|---|---|---|---|
Mesafe | Sıra | Mesafe | Sıra | ||
Roslinda Samsu | Sırıkla atlama | Yok | 4.00 | 5 |
Badminton
- Bekarlar
Atlet | Etkinlik | 32 Tur | Son 16 | Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
Lee Chong Wei (1) | Tek erkekler | Hoşçakal | Chan Yan Takımı (HKG ) W 2 - 1 17-21, 21-9, 21-6 | Boonsak Ponsana (THA ) W 2 - 0 21-13, 21-17 | Chen Jin (CHN ) W 2 - 1 14-21, 21-15, 21-7 | Altın madalya maçı Lin Dan (CHN ) L 1 - 2 13-21, 21-15, 10-21 | |
Muhammed Hafız Haşim | Bikash Shrestha (NEP ) W 2 - 0 21-10, 21-8 | Park Sung-hwan (KOR ) L 0 - 2 18-21, 16-21 | İlerlemedi | ||||
Lydia Cheah Li Ya | Tek kadınlar | Vu Thi Trang (VIE ) W 2 - 1 21-13, 18-21, 21-7 | Saina Nehwal (IND ) L 0 - 2 15-21, 17-21 | İlerlemedi | |||
Wong Mew Choo (8) | Hoşçakal | Adriyanti Firdasari (İÇİNDE ) W 2 - 0 21-19, 21-18 | Eriko Hirose (JPN ) L 0 - 2 20-22, 11-21 | İlerlemedi |
- Çiftler
Erkekler takımı
- Çeyrek final
13 Kasım | Tayland | 3–2 | Malezya |
Boonsak Ponsana | 2–1 | Lee Chong Wei | 9–21, 21–10, 21–19 | |
Sudket Prapakamol / Songphon Anugritayawon | 0–2 | Koo Kien Keat / Tan Boon Heong | 12–21, 13–21 | |
Tanongsak Saensomboonsuk | 1–2 | Mohd Hafiz Hashim | 21–14, 14–21, 18–21 | |
Maneepong Jongjit / Bodin Issara | 2–1 | Mak Hee Chun / Tan Wee Kiong | 21–23, 21–12, 21–16 | |
Suppanyu Avihingsanon | 2–0 | Liew Daren | 21–16, 21–16 | |
Kadın takımı
- Son 16
13 Kasım | Hong Kong | 1–3 | Malezya |
Yip Pui Yin | 1–2 | Wong Mew Choo | 22–20, 18–21, 18–21 | |
Chan Tsz Ka | 2–1 | Lydia Cheah Li Ya | 10–21, 21–17, 21–19 | |
Tse Ying Suet | 1–2 | Tee Jing Yi | 21–19, 6–21, 13–21 | |
Chau Hoi Wah / Chan Tsz Ka | 1–2 | Vivian Hoo Kah Mun / Lim Yin Loo | 21–17, 18–21, 18–21 | |
- Çeyrek final
13 Kasım | Güney Kore | 3–0 | Malezya |
Bae Youn-joo | 2–1 | Wong Mew Choo | 21–17, 16–21, 21–14 | |
Ha Jung-eun / Lee Kyung-won | 2–0 | Vivian Hoo Kah Mun / Lim Yin Loo | 21–13, 21–8 | |
Sung Ji-hyun | 2–0 | Lydia Cheah Li Ya | 21–14, 21–15 | |
Masa oyunları
Satranç
Atlet | Etkinlik | 1. Tur | 2. devre | 3. Tur | 4. Tur | 5. Tur | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. Tur | 7. Tur | 8. Tur | 9. Tur | Toplam puanlar | |||
Mok Tze Meng | Erkekler bireysel hızlı | Rustam Kasimdzhanov (UZB ) L 0.0–1.0 | Modallal Tarek (LIB ) L 0.0–1.0 | Ni Hua (CHN ) L 0.0–1.0 | Ali Abdul Rahman (MDV ) L 0.0–1.0 | Araz Bassim (IRQ ) W 1.0–0.0 | 38 Mevcut derece: 2394 Mevcut başlık: Uluslararası Usta (IM) |
Anton Filipov (UZB ) W 1.0-0.0 | Namkhai Battulga (MGL ) L 0.0-1.0 | Basheer Al-Qudaimi (YEM ) W 1.0-0.0 | Ahmed Abdul Wahab (IRQ ) L 0.0-1.0 | 3.0 | |||
Alia Anin Azwa Bakri | Kadınlar bireysel hızlı | Zhu Chen (QAT ) L 0.0–1.0 | Salama Al-Khelaifi (QAT ) L 0.0–1.0 | Atousa Pourkashiyan (IRI ) L 0.0–1.0 | Altanulzii Enkhtuul (MGL ) W 1.0–0.0 | Alshaeby Boshra (JOR ) W 1.0–0.0 | 29 Mevcut derece: 1953 Mevcut başlık: Kadınlar FIDE Ustası (WFM) |
Narumi Uchida (JPN ) D 0.5-0.5 | Rayah Nuimat (JOR ) W 1.0-0.0 | Hallaeya Bahar (TKM ) L 0.0-1.0 | Delbak İsmail İbrahim (IRQ ) W 1.0-0.0 | 3.5 | |||
Nur Nabila Azman Hişam | Nguyen Pham Le Thao (VIE ) L 0.0–1.0 | Hallaeya Bahar (TKM ) W 1.0–0.0 | Kim Hyoyoung (KOR ) W 1.0–0.0 | Salama Al-Khelaifi (QAT ) L 0.0–1.0 | Sultana Sharmin Shirin (BAN ) W 1.0–0.0 | 22 Mevcut derece: 1845 Mevcut başlık: Müsait değil | |
Atousa Pourkashiyan (IRI ) W 1.0-0.0 | Nodira Nadirjanova (UZB ) W 1.0-0.0 | Akter Liza Shamima (BAN ) W 1.0-0.0 | Gülşhan Nakhbayeva (KAZ ) W 1.0-0.0 | 3.5 |
Weiqi
Atlet | Etkinlik | 1. Tur | 2. devre | 3. Tur | 4. Tur | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|
5. Tur | 6. Tur | 7. Tur | Toplam puanlar | |||
Kew Chien Chong Koh Song Sang Orpheus Leong Mohd Zaid Waqiyuddin Mohd Zulkifli Teng Boon Ping Yakında Tiong Kee | Erkekler takımı | Çin Taipei L 0.0–2.0 | Tayland L 0.0–2.0 | Japonya L 0.0–2.0 | Hoşçakal W 2.0–0.0 | 7 |
Vietnam L 0.0–2.0 | Çin L 0.0–2.0 | Güney Kore L 0.0–2.0 | 2.0 | |||
Chow Zhi Mei Fong Sok Nee Lim Shu Wen Suzanne Low | Kadın takımı | Kuzey Kore L 0.0–2.0 | Tayland W 2.0–0.0 | Çin L 0.0–2.0 | Çin Taipei L 0.0–2.0 | 6 |
Hoşçakal W 2.0–0.0 | Japonya L 0.0–2.0 | Güney Kore L 0.0–2.0 | 4.0 | |||
Mohd Zaid Waqiyuddin Mohd Zulkifli Fong Sok Nee | Karışık çift | Chang Hsu (TPE ) Hsieh Yi Min (TPE ) L 0.0–2.0 | Kim Yu Mi (PRK ) Ri Kwang Hyok (PRK ) L 0.0–2.0 | Yang Shi Hai (HKG ) Kan Ying (HKG ) L 0.0–2.0 | Hoşçakal W 2.0–0.0 | 17 |
Shinji Takao (JPN ) Chiaki Mukai (JPN ) L 0.0–2.0 | Apidet Jirasophin (THA ) Waraphan Nawaruk (THA ) L 0.0–2.0 | Yok | 2.0 |
Xiangqi
Atlet | Etkinlik | 1. Tur | 2. devre | 3. Tur | 4. Tur | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|
5. Tur | 6. Tur | 7. Tur | Toplam puanlar | |||
Kam Hock Lay | Erkekler bireysel | Wu Kui Lin (TPE ) L 0.0–2.0 | Sandy Chua (PHI ) W 2.0–0.0 | Wong Wan Heng (MAS ) L 0.0–2.0 | Lay Chhay (KAM ) D 1.0–1.0 | 12 |
Kazuharu Shoshi (JPN ) W 2.0–0.0 | Chiu Yu Kuen (HKG ) L 0.0–2.0 | Chan Chun Takımı (HKG ) D 1.0–1.0 | 6.0 | |||
Wong Wan Heng | Lai Ly Huynh (VIE ) L 0.0–2.0 | Kuok U Uzun (MAC ) W 2.0–0.0 | Kam Hock Lay (MAS ) W 2.0–0.0 | Alvin Woo Tsung Han (GÜNAH ) D 1.0–1.0 | 11 | |
Chiu Yu Kuen (HKG ) L 0.0–2.0 | Lei Kam Eğlence (MAC ) L 0.0–2.0 | Sandy Chua (PHI ) W 2.0–0.0 | 7.0 |
Bowling
- Bekarlar
oyuncu | Etkinlik | Kadro A | Kadro B | Son derece | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Puan | Sıra | Puan | Sıra | |||
Aaron Kong Eng Chuan | Tek erkekler | 1339 | 8 | 12 | ||
Adrian Ang | 1287 | 12 | 23 | |||
Alex Liew Kien Liang | 1354 | 6 | 10 | |||
Syafiq Ridhwan | 1287 | 12 | 23 | |||
Muhammed Nur Aiman Muhd Khairuddin | 1294 | 11 | 22 | |||
Zulmazran Zulkifli | 1216 | 17 | 45 | |||
Esther Cheah Mei Lan | Tek kadınlar | 1136 | 19 | 36 | ||
Shalin Zulkifli | 1124 | 21 | 38 | |||
Sharon Koh Suet Lan | 1318 | 1 | 5 | |||
Günah Lin Jane | 1161 | 12 | 25 | |||
Zandra Aziela Ibrahim | 1182 | 11 | 20 | |||
Zatil Iman Abdul Ghani | 1180 | 9 | 21 |
- Çiftler
oyuncu | Etkinlik | Kadro A | Kadro B | Son derece | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Puan | Sıra | Puan | Sıra | |||
Aaron Kong Eng Chuan Zulmazran Zulkifli | Çift erkekler | 2467 | 9 | 25 | ||
Adrian Ang Alex Liew Kien Liang | 2711 | 1 | ||||
Syafiq Ridhwan Muhammed Nur Aiman Muhd Khairuddin | 2420 | 17 | 33 | |||
Esther Cheah Mei Lan Shalin Zulkifli | Çift kadınlar | 2432 | 7 | 13 | ||
Sharon Koh Suet Lan Zatil Iman Abdul Ghani | 2428 | 7 | 14 | |||
Günah Lin Jane Zandra Aziela Ibrahim | 2344 | 10 | 18 |
- Trios
oyuncu | Etkinlik | Blok 1 | Blok 2 | Toplam | Son derece | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Puan | Sıra | Puan | Sıra | ||||
Aaron Kong Eng Chuan Adrian Ang Alex Liew Kien Liang | Erkekler üçlüleri | 1853 | 12 | 1993 | 2 | 3846 | 6 |
Syafiq Ridhwan Muhammed Nur Aiman Muhd Khairuddin Zulmazran Zulkifli | 1877 | 11 | 1899 | 8 | 3776 | 9 | |
Esther Cheah Mei Lan Shalin Zulkifli Sharon Koh Suet Lan | Kadın üçlüsü | 1991 | 4 | 1829 | 6 | 3820 | 4 |
Günah Lin Jane Zandra Aziela Ibrahim Zatil Iman Abdul Ghani | 1838 | 9 | 1898 | 2 | 3736 | 7 |
- Takım
oyuncu | Etkinlik | Blok 1 | Blok 2 | Toplam | Son derece | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Puan | Sıra | Puan | Sıra | ||||
Aaron Kong Eng Chuan Adrian Ang Alex Liew Kien Liang Syafiq Ridhwan Muhammed Nur Aiman Muhd Khairuddin Zulmazran Zulkifli | Erkekler takımı | 3355 | 1 | 3224 | 4 | 6579 | |
Esther Cheah Mei Lan Shalin Zulkifli Sharon Koh Suet Lan Zandra Aziela Ibrahim Zatil Iman Abdul Ghani Günah Lin Jane | Kadın takımı | 3083 | 3 | 3212 | 3 | 6295 |
- Tüm etkinlikler
oyuncu | Etkinlik | Final | Son derece | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bekarlar | Çiftler | Trios | Takım | Toplam | |||
Aaron Kong Eng Chuan | Erkekler için tüm etkinlikler | 1339 | 1246 | 1278 | 1467 | 5330 | 4 |
Adrian Ang | 1287 | 1372 | 1238 | 1236 | 5133 | 21 | |
Alex Liew Kien Liang | 1354 | 1339 | 1330 | 1425 | 5448 | ||
Syafiq Ridhwan | 1287 | 1201 | 1333 | 1261 | 5082 | 28 | |
Muhammed Nur Aiman Muhd Khairuddin | 1294 | 1219 | 1240 | 1190 | 4943 | 46 | |
Zulmazran Zulkifli | 1216 | 1221 | 1203 | 1299 | 4939 | 48 | |
Esther Cheah Mei Lan | Kadınlar için tüm etkinlikler | 1136 | 1187 | 1299 | 1435 | 5057 | 8 |
Shalin Zulkifli | 1124 | 1245 | 1256 | 1189 | 4814 | 28 | |
Sharon Koh Suet Lan | 1318 | 1224 | 1265 | 1243 | 5050 | 9 | |
Günah Lin Jane | 1161 | 1169 | 1197 | 1202 | 4729 | 36 | |
Zandra Aziela Ibrahim | 1182 | 1175 | 1323 | 1215 | 4895 | 21 | |
Zatil Iman Abdul Ghani | 1180 | 1204 | 1216 | 1213 | 4813 | 29 |
- Ustalar
oyuncu | Etkinlik | Ön hazırlık | Merdiven finalleri | ||
---|---|---|---|---|---|
Puan | Sıra | Puan | Son derece | ||
Aaron Kong Eng Chuan | Erkek ustaları | 3335 | 13 | İlerlemedi | |
Alex Liew Kien Liang | 3655 | 5 | İlerlemedi | ||
Esther Cheah Mei Lan | Kadın ustaları | 3439 | 5 | İlerlemedi | |
Sharon Koh Suet Lan | 3464 | 4 | İlerlemedi |
Boks
Erkekler
Atlet | Etkinlik | 32 Tur | Son 16 | Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Sonuç | Muhalefet Sonuç | Muhalefet Sonuç | Muhalefet Sonuç | Muhalefet Sonuç | Sıra | ||
MUHAMAD Fuad Mohd Redzuan | Hafif uçucu ağırlık (49 kg) | Victorio Saludar (PHI ) L 1 - 8 | İlerlemedi | ||||
Khir Akyazlan Azmi | Hafif ağırlık (64 kg) | Hoşçakal | Santosh Kumar (IND ) L 1 - 6 | İlerlemedi | |||
Muhamad Farkhan Haron | Welterweight (69 kg) | Ratna Bahadur Tamang (NEP ) W 5 - 2 | Serik Sapiyev (KAZ ) L RSC | İlerlemedi | |||
Mohamad Fairuz Azwan | Orta siklet (75 kg) | Hoşçakal | Waheed Abdul-Ridha (IRQ ) L 5 - 12 | İlerlemedi |
Kriket
Erkekler turnuvası
Kadro listesi | Ön hazırlık | Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|---|
C havuzu | Sıra | |||||
Faris Almas Rosmanizam Lee Rakesh Madhavan Shukri Rahim Shafiq Sharif Ahmed Faiz Mohd Shahrulnizam Mohd Yusof Derek Michael Duraisingam Muhammed Nik Azril Arifin Manrick Singh Varick Singh Eszrafiq Azis Aminuddin Ramly Ariffin Ramly Suresh Navaratnam Suhan Alagaratnam Anwar Arudin Koç: Rajiv Seth | Çin W 162/8 (20 üst) - 73/8 (20 üst) | 1 Q | Bangladeş L 80/10 (19.4 üst) - 150/7 (20 üst) | İlerlemedi | 7 |
Bayanlar turnuvası
Kadro listesi | Ön hazırlık | Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|---|
A Havuzu | G havuzu | |||||
Norlida Abdul Hamid Norasyikin Abdul Razak Zaibibiana Affandi Nurroikha Choiri Dewi Idora Chunam Jennifer Francis Intan Jamahidayu Jaafar Nur Amirah Kamarudin Mariana Lakie Emylia Eliani Md Rahim Rewina Mohammad Azwin Mohd Arifin Siti Mazila Mohd Hanafi Alessandra Lise Shunmugam Nur Aishah Sua Gile | Çin L 61/8 (20 üst) - 166/6 (20 üst) | Tayland L 63 (16,2 üst) - 94/8 (20 üst) | İlerlemedi | 7 |
Cue sporları
Erkekler
Atlet | Etkinlik | Ön hazırlık | 32 Tur | Son 16 | Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
İbrahim Amir | Sekiz top single | Hoşçakal | Muhammed Ahmed El Binali (QAT ) W 7 - 4 | Hisataka Kamihashi (JPN ) W 7 - 6 | Omar Al-Shaheen (KUW ) W 7 - 4 | Irsal Nasution (İÇİNDE ) W 7 - 5 | Altın madalya maçı Kuo Po-cheng (TPE ) L 4 - 7 | |
Lee Poh Yakında | Hoşçakal | Bedir Abdullah El-Hamdan (KSA ) W 7 - 6 | Alok Kumar (IND ) L 5 - 7 | İlerlemedi | ||||
İbrahim Amir | Dokuz top single | Chan Keng Kwang (GÜNAH ) L 3 - 9 | İlerlemedi | |||||
Lee Poh Yakında | Hoşçakal | Hisataka Kamihashi (JPN ) L 7 - 9 | İlerlemedi | |||||
Moh Keen Hoo | Snooker single | Khurram Hussain Agha (PAK ) L 2 - 4 10-51, 57-40, 67-54, 12-100, 13-70, 44-84 | İlerlemedi | |||||
Thor Chuan Leong | Hoşçakal | Baek Min-hu (KOR ) W 4 - 1 77-0, 83-10, 57-65, 78-17, 62-28 | Ang Boon Chin (GÜNAH ) L 2 - 4 21-57, 58-70, 66-15, 92-14, 5-64, 0-64 | İlerlemedi | ||||
Moh Keen Hoo Thor Chuan Leong (4) | Snooker takımı | Yok | Hoşçakal | Tayland L 0 - 3 8-74, 40-79, 0-77 | İlerlemedi |
KADIN
Atlet | Etkinlik | Ön hazırlık | 32 Tur | Son 16 | Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
Esther Kwan Suet Yee | Sekiz top single | Yok | Nurah Al-Busaili (KUW ) W W / O | Charlene Chai (GÜNAH ) L 2 - 5 | İlerlemedi | |||
Suhana Dewi Sabtu | Yok | Cha Yu-ram (KOR ) L 3 - 5 | İlerlemedi | |||||
Esther Kwan Suet Yee (2) | Dokuz top single | Yok | Hoşçakal | Kim Ga-young (KOR ) L 3 - 7 | İlerlemedi | |||
Suhana Dewi Sabtu | Yok | Cha Yu-ram (KOR ) L 3 - 7 | İlerlemedi |
Bisiklet sürmek
dağ bisikleti
Sporcular | Etkinlik | Zaman | Sıra |
---|---|---|---|
Masziyaton Mohd Radzi | Kadınlar kros | -4 tur | 6 |
Yol
Sporcular | Etkinlik | Zaman | Sıra |
---|---|---|---|
Anuar Manan | Erkekler bireysel yol yarışı | 4:14:59.24 | 18 |
Adiq Husainie Othman | 4:15:15.80 | 28 | |
Ng Yong Li | Erkekler bireysel zaman denemesi | 1:12:25.16 | 9 |
Noor Azian Alias | Kadınların bireysel yol yarışı | 2:47:48.70 | 12 |
Mariana Mohammad | Başlamadı | ||
Mariana Mohammad | Kadınların bireysel zaman denemesi | Bitmedi |
Izlemek
- Sprint
Atlet | Etkinlik | Nitelikli | 1/16 final | 1/8 final | Çeyrek final | Yarı final | Final | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zaman | Sıra | Muhalefet Zaman | Muhalefet Zaman | Muhalefet Zaman | Muhalefet Zaman | Muhalefet Zaman | Sıra | ||
Azizulhasni Awang | Erkekler sprint | 10.361 | 3 Q | Ayman Al-Habriti (KSA ) W 11.846 | Son Gyeong-su (KOR ) W 11.115 | Hassan Ali Varposhti (IRI ) W 10.781, W 10.928 | Tsubasa Kitatsuru (JPN ) L, W 10.449, L | Bronz madalya maçı Yudai Nitta (JPN ) L, L | 4 |
Edrus Yunus | 10.514 | 7 Q | Hsiao Shih-hsin (TPE ) W 12.286 | Hassan Ali Varposhti (IRI ) L | Hoşçakal | 9. - 12. sınıflandırma Son Gyeong-su (KOR ) Badr Ali Shambih (BAE ) Hsiao Shih-hsin (TPE ) L | 11 | ||
Repeşaj Farshid Farsinejadian (IRI ) Badr Ali Shambih (BAE ) L | |||||||||
Josiah Ng Mohd Rizal Tisin Edrus Yunus | Erkekler takım sürat koşusu | 45.118 | 4 q | Yok | Bronz madalya maçı İran (IRI) Farshid Farsinejadian Hassan Ali Varposhti Mahmoud Parash L 45.175 | 4 | |||
Fatehah Mustapa | Kadınlar sprint | 11.872 | 9 Q | Yok | Lee Eun-ji (KOR ) W 12.122 | Kim Won-gyeong (KOR ) L | Hoşçakal | 5. - 8. sınıflandırma Lee Eun-ji (KOR ) Meng Zhao Juan (HKG ) Huang Ting-ying (TPE ) L | 6 |
- Takip
Atlet | Etkinlik | Nitelikli | 1. Tur | Final | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zaman | Sıra | Muhalefet Zaman | Sıra | Muhalefet Zaman | Sıra | ||
Mohammad Akmal Amrun | Erkeklerin bireysel takibi | 4:41.334 | 11 | İlerlemedi | |||
Adiq Husainie Othman Amir Mustafa Rusli Mohamed Harrif Salleh Mohammad Akmal Amrun Mohd Rizal Tisin | Erkekler takım peşinde | 4:20.340 | 4 Q | İran (IRI) Abbas Saeidi Tanha Alireza Haghi Amir Zargari Mehdi Sohrabi L 4:18.596 | 5 | İlerlemedi | |
Kimbeley Yap | Kadınların bireysel arayışı | 4:03.613 | 12 | İlerlemedi |
- Deneme süresi
Atlet | Etkinlik | Zaman Hız (km / h) | Sıra |
---|---|---|---|
Fatehah Mustapa | Kadınlar 500 m süreli deneme | 35.769 | 4 |
- Puan yarışı
Atlet | Etkinlik | Vasıf | Final | ||
---|---|---|---|---|---|
Puanlar | Sıra | Puanlar | Sıra | ||
Amir Mustafa Rusli | Erkekler puan yarışı | 46 | 2 Q | 1 | 14 |
Adiq Husainie Othman | 7 | 4 Q | 56 | 5 | |
Kimbeley Yap | Kadınların puan yarışı | Yok | 0 | 10 |
- Keirin
Atlet | Etkinlik | 1. Tur | Repeşaj 1 | 2. devre | Final | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Zaman | Sıra | Muhalefet Zaman | Sıra | Muhalefet Zaman | Sıra | Muhalefet Zaman | Sıra | ||
Azizulhasni Awang | Erkekler keirin | Zhang Miao (CHN ) Kota Asai (JPN ) Mahmoud Parash (IRI ) Wu Po-hung (TPE ) Raja Audi (LIB ) L | 2 Q | Hoşçakal | Kazunari Watanabe (JPN ) Josiah Ng (MAS ) Choi Lae-seon (KOR ) Hylem Prince (IND ) Mahmoud Parash (IRI ) L | 3 Q | 1. - 6. sınıflandırma Josiah Ng (MAS ) Zhang Miao (CHN ) Kazunari Watanabe (JPN ) Zhang Lei (CHN ) Mohammad Parash (IRI ) W | ||
Josiah Ng | Zhang Lei (CHN ) Choi Lae-seon (KOR ) Liao Kuo-akciğer (TPE ) Okram Bikram Singh (IND ) Jaber Majrashi (KSA ) L | 2 Q | Hoşçakal | Kazunari Watanabe (JPN ) Azizulhasni Awang (MAS ) Choi Lae-seon (KOR ) Hylem Prince (IND ) Mahmoud Parash (IRI ) L | 2 Q | 1. - 6. sınıflandırma Azizulhasni Awang (MAS ) Zhang Miao (CHN ) Kazunari Watanabe (JPN ) Zhang Lei (CHN ) Mohammad Parash (IRI ) L |
Atlı
- Terbiye
Atlet | At | Etkinlik | Niteleyici | Final | Sıra | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Küresel Konumlama Sistemi | GPF | Toplam puan (Küresel Konumlama Sistemi + GPF) | ||||||||
% Puan | Sıra | % Puan | Sıra | % Puan | Sıra | |||||
Diani Lee Cheng | Stravinsky | Bireysel terbiye | 63.500 | 12 Q | 61.737 | 14 | İlerlemedi | 16 | ||
Nur Quzandria Mahamad Fathil | Yakışıklı | 65.722 | 7 Q | 69.316 | 3 Q | 73.800 | 2 | 71.558 | ||
Putri Alia Soraya | Odurin | 62.722 | 15 | İlerlemedi | 21 | |||||
Qabil Ambak Mahamad Fathil | Wup | 66.111 | 5 Q | 69.789 | 2 Q | 72.600 | 3 | 71.195 | ||
Diani Lee Cheng Nur Quzandria Mahamad Fathil Putri Alia Soraya Qabil Ambak Mahamad Fathil | Stravinsky; Yakışıklı; Odurin; Wup; | Takım terbiye | Yok | 65.111 |
- Atlama
Atlet | At | Etkinlik | Niteleyici | Final | Sıra | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
İlk | İkinci | Toplam | A Turu | B Turu | Toplam puan (A + B) | ||||||||||
Dolma kalem. | Sıra | Dolma kalem. | Sıra | Dolma kalem. | Sıra | Dolma kalem. | Sıra | Dolma kalem. | Sıra | Dolma kalem. | Sıra | ||||
Syed Mohsin Al-Mohdzar | Linus | Bireysel atlama | 30 | 33 Q | 20 | 33 | 50 | 32 Q | 27 | 23 | İlerlemedi | 23 | |||
Syed Omar Al-Mohdzar | Manila VDL | EL | 0 | İlerlemedi | 39 |
Eskrim
Erkekler
Atlet | Etkinlik | Round of Pools | 32 Tur | Son 16 | Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karşı taraf Puan | Sıra | Karşı taraf Puan | Karşı taraf Puan | Karşı taraf Puan | Karşı taraf Puan | Karşı taraf Puan | |||
Joshua Koh I Jie (16) | Bireysel épée | Shogo Nishida (JPN ) L 3–5 | 17 Q | Qaisar Al-Zamel (IOC ) L 12–15 | İlerlemedi | 20 | |||
Yin Lianchi (CHN ) W 5–4 | |||||||||
Tsui Yiu Chung (HKG ) L 4–5 | |||||||||
Abdullah Al-Hammadi (BAE ) W 5–2 | |||||||||
Nasser Al-Omayri (KSA ) L 4–5 | |||||||||
Zairul Zaimi Mohd Arsad (10) | Bireysel folyo | Yuki Ota (JPN ) L 1–5 | 15 Q | Phatthanapong Srisawat (THA ) L 14–15 | İlerlemedi | 18 | |||
Cheung Siu Lun (HKG ) L 0–5 | |||||||||
Hamed Sayyad Ghanbari (IRI ) W 5–2 | |||||||||
Rajeshor Singh (IND ) W 5–0 | |||||||||
Ali Al-Mansoori (BAE ) W 5–2 | |||||||||
Bùi Văn Thái (VIE ) L 1–5 | |||||||||
Yu Peng Kean (14) | Bireysel kılıç | Zhong Man (CHN ) L 1–5 | 10 Q | Hoşçakal | Satoshi Ogawa (JPN ) L 8–15 | İlerlemedi | 11 | ||
Lam Hin Chung (HKG ) L 1–5 | |||||||||
Wiradech Kothny (THA ) W 5–4 | |||||||||
Ahmed Abdulkhedhr (IOC ) W 5–0 | |||||||||
Ghazi Al-Monasef (KSA ) W 5–3 |
Çim Hokeyi
Erkekler turnuvası
Kadro listesi | Havuz maçları | Yarı final | Final | Sıra | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Grup A | Sıra | |||||
Amin Rahim Azlan Misron Azreen Rizal Nasir Baljit Singh Charun Faizal Saari Hafifihafiz Hanafi Izwan Firdaus Ahmad Tajuddin Kumar Subramaniam Madzli Ikmar Marhan Jalil Nabil Fiqri Razie Rahim Roslan Jamaluddin Shahrun Nabil Şükri Mutalib Tengku Ahmad Tajuddin Tengku Abdul Jalil Koç: Stephen Van Huizen | Singapur W 3 – 0 Hanefi 7' Misron 33' R. Rahim 35' | Umman W 12 – 2 M. Jalil 8' T. Jalil 15' A. Rahim 19' 60' R. Rahim 22' Hanefi 24' Misron 25' 55' 69' Saari 33' 61' I. Tajuddin 45' Al Shatri 40' Jandal 63' | 2 Q | Hindistan W 4 – 3, AET T. Jalil 32' Misron 49' A. Rahim 67' 75' Sandeep 35' Khandker 37' Rajpal 54' | Altın madalya maçı Pakistan L 0 – 2 Abbas 26' Popo 38' | |
Güney Kore D 2 – 2 Misron 24' Hanefi 48' Hyun Hye-sung 9' Seo Jong-ho 65' | Çin W 4 – 2 A. Rahim 2' Saari 18' Hanefi 41' Misron 66' Liu Yixian 13' Na Yubo 36' |
Bayanlar turnuvası
Kadro listesi | Havuz maçları | Sıra | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|
Nadia Abdul Rahman Nuraini Abdul Rashid Ne Hidayah Ahmad Bokhari Norhasikin Halim Norbaini Hashim Norfaraha Hashim Sebah Kari Catherine Lambor Noor Haslize Md Ali Juliani Mohamad Din Rabiatul Adawiyah Mohamed Siti Nor Amarina Ruhaini Norazlin Sumantri Fazilla Sylvester Silin Farah Ayuni Yahya Siti Noor Hafiza Zainordin | Hindistan L 0 – 4 Thokchom 26' Deepika 43' Rampal 53' S. Kaur 67' | Çin L 0 – 6 Zhao Yudiao 16' 44' Ren Ye 30' Fu Baorong 35' Xu Xiaoxu 55' Ma Wei 70' | 5 | Beşinci ve altıncı yer sınıflandırması Tayland W 3 – 0 Ruhaini 13' Rahman 34' Silin 57' | 5 |
Japonya L 2 – 4 Md Ali 55' Norfaraha 61' Chiba 3' 63' Murakami 12' Nakagawa 68' | Güney Kore L 0 – 4 Park Mi-hyun 27' Cheon Seul-ki 39' Kim Eun-sil 49' Lee Seon-ok 67' | ||||
Tayland W 5 – 0 Ruhaini 24' Ahmad Bokhari 32' 70' Hashim 33' Sumantri 37' | Kazakistan W 5 – 0 Sumantri 17' 66' Rahman 41' Silin 56' |
Futbol
Erkekler turnuvası
Kadro listesi | Havuz maçları | 1/8 final | Çeyrek final | Yarı final | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grup A | Sıra | ||||||
Mohd Zamir Selamat (GK ) Mohd Asraruddin Putra Omar Mohd Norhafiz Zamani Misbah (C ) Mohd Faizal Muhammad Mohd Safiq Rahim Norshahrul İdlan Talaha Gary Steven Robbat Amar Rohidan Ahmad Fakri Saarani Mohd Khyril Muhymeen Zambri K. Gurusamy S. Kunanlan Mahali Jasuli Mohd Faizal Abu Bakar Izzaq Faris Ramlan Khairul Fahmi Che Mat (GK ) S. Chanthuru Mohd Muslim Ahmad Mohd Fandi Othman Mohd Fadhli Mohd Shas Baş antrenör: K. Rajagopal | Kırgızistan W 2 – 1 Talaha 27' Chanturu 60' Sydykov 37' | 3 q | İran L 1 – 3 Talaha 86' (dolma kalem. ) Ansarifard 53' Hosseini 59' Sharafi 67' | İlerlemedi | 16 | ||
Japonya L 0 – 2 Nagai 26' Yamaguchi 64' | |||||||
Çin Halkla İlişkiler L 0 – 3 Li Kai 61' Zhao Honglue 65' Zhang Linpeng 83' (dolma kalem. ) |
Golf
Erkekler
Atlet | Etkinlik | 1. Tur | 2. devre | 3. Tur | 4. Tur | Toplam puan | Par | Son derece | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Puan | Par | Puan | Par | Puan | Par | Puan | Par | |||||
Chan Tuck Yakında | Bireysel | 76 | +4 | 75 | +3 | 73 | +1 | 75 | +3 | 299 | +11 | 21 |
Kenneth Christian John de Silva | 79 | +7 | 84 | +12 | 78 | +6 | 75 | +3 | 316 | +28 | 46 | |
Mohamad Iylia Jamil | 86 | +14 | 79 | +7 | 78 | +6 | 76 | +4 | 319 | +31 | 47 | |
Arie Irawan | 82 | +10 | 74 | +2 | 73 | +1 | 64 | -8 | 293 | +5 | 12 | |
Chan Tuck Yakında Kenneth Christian John de Silva Mohamad Iylia Jamil Arie Irawan | Takım | 237 | +21 | 228 | +12 | 224 | +8 | 214 | -2 | 903 | +39 | 10 |
KADIN
Atlet | Etkinlik | 1. Tur | 2. devre | 3. Tur | 4. Tur | Toplam puan | Par | Son derece | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Puan | Par | Puan | Par | Puan | Par | Puan | Par | |||||
Iman Ahmad Nordin | Bireysel | 81 | +9 | 82 | +10 | 79 | +7 | 75 | +3 | 317 | +29 | 21 |
Kelly Tan Guat Chen | 77 | +5 | 73 | +1 | 73 | +1 | 76 | +4 | 299 | +11 | 14 | |
Vivienne Chin Ven Yi | 81 | +9 | 79 | +7 | 83 | +11 | 89 | +17 | 332 | +44 | 27 | |
Iman Ahmad Nordin Kelly Tan Guat Chen Vivienne Chin Ven Yi | Takım | 158 | +14 | 152 | +8 | 152 | +8 | 151 | +7 | 613 | +37 | 7 |
Jimnastik
Sanatsal
Erkekler
Atlet | Etkinlik | FX Sıra | PH Sıra | SR Sıra | VT Sıra | PB Sıra | HB Sıra | Toplam | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lum Wan Foong | Vasıf | 12.700 50 | 12.350 39 | 13.400 32 | 14.800 42 | 13.150 39 | 13.650 20 | 80.050 | 20 Q |
Lum Wan Foong | Her yönden bireysel | Başlamadı | 0.000 | 24 |
- KADIN
Atlet | Etkinlik | VT Sıra | UB Sıra | BB Sıra | FX Sıra | Toplam | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tracie Ang | Vasıf | 12.550 29 | 11.750 21 | 13.700 10 Q | 12.000 17 | 50.000 | 15 Q |
Tracie Ang | Her yönden bireysel | 13.800 7 | 12.250 9 | 12.400 10 | 12.700 8 | 51.150 | 10 |
Tracie Ang | Denge aleti | Yok | 11.950 7 | Yok | 11.950 | 7 |
Ritmik
- KADIN
Atlet | Etkinlik | Vasıf | Final | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
İp Sıra | Çember Sıra | Top Sıra | Kulüpler Sıra | Toplam | Sıra | İp Sıra | Çember Sıra | Top Sıra | Kulüpler Sıra | Toplam | Sıra | ||
Elaine Koon | Her yönden bireysel | 23.900 18 | 23.100 17 | 24.900 16 | 24.250 14 | 73.050 | 15 Q | 24.050 12 | 24.050 14 | 25.300 10 | 24.500 12 | 97.900 | 11 |
Hidayah Abdul Wahid | 24.050 16 | 22.500 19 | 24.450 18 | 23.150 18 | 71.650 | 17 Q | 25.050 11 | 24.400 11 | 24.450 13 | 23.950 13 | 97.850 | 12 |
Kabaddi
Erkekler turnuvası
Kadro listesi | Ön tur | Yarı final | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|
Grup B | Sıra | ||||
Jegankumar Balaraman Gabrial Johnson Pokuneswaran Manium Rubesh Manohran Jeeya Muthusamy Jaya Prakash Panneer Selvam Jaiprakash Narain Rajasegaran Jeevan Raman Thigayu Thangavelu | Pakistan L 27 – 51 | 4 | İlerlemedi | 7 | |
Bangladeş L 38 – 48 | |||||
Japonya L 17 – 48 |
Bayanlar turnuvası
Kadro listesi | Ön tur | Yarı final | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|
Grup A | Sıra | ||||
Thibahtarusini Arumugam Balajothi Günasekaran Ruth Brigttee Kremlin Saraswathy Krishnan Norhaslinda Misrawi Turgaini Rajagopal Ellammal Ravichandran Seetha Devy Ravindran Sobana Sathasivam Punitta Subramaniam | Tayland L 19 – 45 | 4 | İlerlemedi | 7 | |
Çin Taipei L 33 – 48 | |||||
İran L 10 – 73 |
Karate
Erkekler
Atlet | Etkinlik | 1/16 final | 1/8 final | Çeyrek final | Yarı final | Final | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
Ku Jin Keat | Bireysel kata | Yok | Chris Cheng (HKG ) W 5 – 0 | Dmitrii Kazanov (KGZ ) W 5 – 0 | Faisal Zainuddin (İÇİNDE ) W 4 – 1 | Altın madalya maçı Itaru Oki (JPN ) W 3 – 2 | |
Puvaneswaran Ramasamy | Kumite 55 kg | Yok | Nguyen Hoang Hiep (VIE ) W 1 – 0 | Hsieh Cheng-kang (TPE ) W 0 – 0 | Mohammad Ghasemi (IRI ) W 1 – 0 | Altın madalya maçı Emad Al-Malki (KSA ) W 0 – 0 | |
Lim Yoke Wai | Kumite 67 kg | Shinji Nagaki (JPN ) L 0 - 1 | İlerlemedi | ||||
Mohd Hatta Mahamut | Kumite 84 kg | Hoşçakal | Md Jamil Haji Abd Hamid (BRU ) W 9 – 1 | Jasem Vishgahi (IRI ) L 1 – 2 | Repeşaj 2 Mutassembellah Khair (JOR ) L 0 – 6 | İlerlemedi |
KADIN
Atlet | Etkinlik | 1/16 final | 1/8 final | Çeyrek final | Yarı final | Final | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
Lim Lee Lee | Bireysel kata | Yok | Yanisa Torrattanawathana (THA ) W 5 – 0 | Rika Usami (JPN ) L 0 – 5 | Repeşaj 1 Roji Nagarkoti (NEP ) W 5 – 0 | Bronz madalya maçı Dewi Yulianti (İÇİNDE ) W 5 – 0 | |
Vathana Gopalasamy | Kumite 55 kg | Yok | Marna Pabillore (PHI ) L 1 – 1 | İlerlemedi | |||
Yamini Gopalasamy | Kumite 61 kg | Yok | Hoşçakal | Chan Ka Man (HKG ) W 2 – 0 | Chang Ting (TPE ) W 5 – 4 | Altın madalya maçı Yu Miyamoto (JPN ) L 0 – 7 | |
Jamaliah Jamaluddin | Kumit +68 kg | Yok | Paula Cristina Pereira (MAC ) W 1 – 0 | Gaukhar Chaikuzova (KAZ ) W 1 – 0 | Altın madalya maçı Manar Shath (JOR ) L 2 – 5 |
Rugby yedileri
Erkekler turnuvası
Kadro listesi | Ön tur | Çeyrek final | Yarı final | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|---|
A Havuzu | Sıra | |||||
Esved Ahmed Zulkiflee Azmi Faesal Hafeez Dinesvaran Krishnan Hafifi Md Noor Hafis Md Noor K. Ezher Md Noor M. Taufiq Mohd Noor Nazreen Nasrudin Nik Safuan Nik Man Mohd Syahir Rosli | Hong Kong L 10 – 38 (5-14, 5-24) | 3 Q | Güney Kore L 7 – 47 (7-26, 0-21) | 5'inci - 8'inci yerleşim eşleşmesi Hindistan W 38 – 5 (21-0, 17-5) | 5. ve 6. yerleşim eşleşmesi Sri Lanka W 27 – 7 (5-7, 22-0) | 5 |
Japonya L 0 – 24 (0-12, 0-12) | ||||||
Moğolistan Ç 29 – 0 (19-0, 10-0) | ||||||
Tayland Ç 29 – 14 (12-14, 17-0) |
Yelken
Erkekler
Atlet | Etkinlik | Yarış | Net puanlar | Sıra | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||||
Hadri Zainal Abidin | RS: X | 8 | 9 | 9 | 9 | 8 | 9 | 9 | 8 | 9 | 9 | 8 | 95 | 9 | |
Ahmet Latif Han Ali Sabri Han | Dinghy Optimist | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 4 | 2 | 4 | 95 | ||
Khairulnizam Mohd Afendy | Lazer | 3 | 5 | 4 | 1 | 4 | 4 | 5 | 2 | 4 | 4 | 3 | 39 | 4 | |
Ku Anas Ku Zamil Mohamad Hafizzudin Mazelan | Çift El Dingi 420 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 5 | 4 | 2 | 5 | 5 | 39 | ||
Razman Mat Ali Ahmad Hakhimi Ahmad Shukri | Çift El Dingi 470 | 6 | 5 | 7 | 5 | 6 | 4 | 6 | 4 | 5 | 7 | 7 | 62 | 6 |
KADIN
Atlet | Etkinlik | Yarış | Net puanlar | Sıra | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||||
Koe Sin Yee | Mistral | 5 | 5 | DNF | 5 | 5 | 5 | 3 | 5 | 4 | 5 | 5 | 53 | 5 | |
Geh Cheow Lin | RS: X | 4 | DNF | DNF | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 4 | 54 | 5 | |
Colleen İzzatul Akmar Muhamad Ruzaimi | Dinghy Optimist | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 | 5 | 1 | 7 | 3 | 41 | 4 | |
Khairunnisa Mohd Afendy Norashikin Mohamad Sayed | Çift El Dingi 420 | 3 | 2 | 2 | 4 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 27 |
Açık
Atlet | Etkinlik | Yarış | Net puanlar | Sıra | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||||
Mohd Romzi Muhamad | Lazer Radyal | 3 | 4 | 4 | 6 | 6 | 5 | 3 | 6 | 8 | 4 | 3 | 53 | 6 |
Atlet | Etkinlik | Round Robin | Yarı finaller | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|---|
Karşı taraf Puan | Sıra | Karşı taraf Puan | Karşı taraf Puan | |||
Mohd Karimi Bakar Ahmad Fakhrizan Deraman Mohamad Rafizol Md Rejab Mohd Adib Mohd Ariff Mohd Masyuri Rahmat | Maç yarışı | Bahreyn (BRN) W 1–1 Çin (CHN) L 0–1 Hindistan (IND) L 0–2 Japonya (JPN) L 0–2 Güney Kore (KOR) L 0–2 Pakistan (PAK) W 1–1 Singapur (GÜNAH) L 0–2 | 8 | İlerlemedi |
Sepaktakraw
Erkekler
Kadro listesi | Etkinlik | Round Robin | Sıra | ||
---|---|---|---|---|---|
Mohd Normanizam Ahmad Noor Azman Abdul Hamid Muhd Futra Abdul Ghani Norshahruddin Mad Ghani Farhan Adam | Regu | Myanmar W 2 - 0 21-18, 21-18 | Çin W 2 - 0 21-13, 21-10 | Tayland L 0 - 2 12-21, 19-21 |
Kadro listesi | Etkinlik | Ön hazırlık | Yarı final | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|---|
Grup B | Sıra | |||||
Mohd Normanizam Ahmad Ariff Ramli Ahmed Sufi Muhammed Haşim Noor Azman Abdul Hamid Muhd Futra Abdul Ghani Mohammad Zulkarnain Mohamed Arif Mohd Helmi Ismail Mohd Hafizie Manap Mohd Azman Nasruddin Norshahruddin Mad Ghani Farhan Adam Muhammed Syazwan Husin | Takım | Çin W 2 - 1 2-0, 1-2, 2-0 | 1 Q | Güney Kore W 2 - 0 2-1, 2-1 | Altın madalya maçı Tayland L 0 - 2 0-2, 0-2 | |
Japonya W 3 - 0 2-0, 2-0, 2-0 | ||||||
Hindistan W 3 - 0 2-0, 2-0, 2-0 |
Çekim
Erkekler
KADIN
Atlet | Etkinlik | Vasıf | Final | ||
---|---|---|---|---|---|
Puan | Sıra | Puan | Sıra | ||
Bibiana Ng Pei Chin | 10 m havalı tabanca | 373 (5x) | 29 | İlerlemedi | |
Joseline Cheah Lee Yean | 375 (7x) | 25 | İlerlemedi | ||
Bibiana Ng Pei Chin | 25 m tabanca | 576 (16x) | 11 | İlerlemedi | |
Joseline Cheah Lee Yean | 561 (15x) | 32 | İlerlemedi | ||
Nur Ayuni Farhana Abdul Halim | 10 m havalı tüfek | 379 (18x) | 52 | İlerlemedi | |
Nur Süryani Mohamed Taibi | 397 (32x) | 6 Q | 501.8 | ||
Shahera Rahim Raja | 390 (21x) | 36 | İlerlemedi | ||
Nur Ayuni Farhana Abdul Halim Nur Süryani Mohamed Taibi Shahera Rahim Raja | 10 m havalı tüfek takımı | Yok | 1166 (71x) | 13 | |
Mariani Mohamad Rafali | 50 m tüfek eğilimli | Yok | 565 (17x) | 48 | |
Nur Süryani Mohamed Taibi | Yok | 585 (29x) | 17 | ||
Shahera Rahim Raja | Yok | 589 (30x) | 8 | ||
Mariani Mohamad Rafali Nur Süryani Mohamed Taibi Shahera Rahim Raja | 50 m tüfek eğilimli takım | Yok | 1739 (76x) | 10 | |
Nur Ayuni Farhana Abdul Halim | 50 m tüfek 3 pozisyon | 563 (15x) | 29 | İlerlemedi | |
Nur Süryani Mohamed Taibi | 573 (26x) | 9 | İlerlemedi | ||
Shahera Rahim Raja | 554 (15x) | 36 | İlerlemedi | ||
Nur Ayuni Farhana Abdul Halim Nur Süryani Mohamed Taibi Shahera Rahim Raja | 50 m tüfek 3 pozisyon takımı | Yok | 1690 (56x) | 10 |
Kabak
- Bireysel
Atlet | Etkinlik | 32 Tur | Son 16 | Çeyrek final | Yarı final | Final | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
Mohd Azlan Iskandar (1) | Tek erkekler | Hoşçakal | Lee Nyeon-ho (KOR ) W 3 – 0 11-1, 11-9, 11-7 | Lee Ho Yin (HKG ) W 3 – 1 3-11, 11-5, 11-4, 11-6 | Saurav Ghosal (IND ) W 3 – 1 11-5, 6-11, 11-5, 12-10 | Altın madalya maçı Aamir Atlas Khan (PAK ) W 3 – 0 11-6, 11-7, 11-8 | |
Ong Beng Hee (2) | Hoşçakal | Yuta Fukui (JPN ) W 3 – 0 11-2, 11-7, 11-5 | Abdullah Al-Muzayen (IOC ) W 3 – 2 4-11, 11-7, 13-11, 9-11, 11-3 | Aamir Atlas Khan (PAK ) L 1 – 3 5-11, 8-11, 11-9, 13-15 | İlerlemedi | ||
Düşük Wee Wern (3) | Tek kadınlar | Yok | Chinatsu Matsui (JPN ) W 3 – 0 12-10, 11-4, 11-8 | Joshna Chinappa (IND ) W 3 – 2 7-11, 9-11, 11-8, 11-9, 11-3 | Nicol Ann David (MAS ) L 0 – 3 9-11, 3-11, 4-11 | İlerlemedi | |
Nicol David (1) | Yok | Park Eun-ok (KOR ) W 3 – 0 11-3, 11-7, 11-6 | Dipika Pallikal (IND ) W 3 – 1 11-8, 7-11, 11-6, 11-4 | Düşük Wee Wern (MAS ) W 3 – 0 11-9, 11-3, 11-4 | Altın madalya maçı Annie Au (HKG ) W 3 – 1 11-8, 8-11, 11-6, 11-7 |
Erkekler takımı
- B havuzu
Takım | Pld | W | L | MF | MA |
---|---|---|---|---|---|
Malezya | 5 | 5 | 0 | 14 | 1 |
Hindistan | 5 | 4 | 1 | 13 | 2 |
Japonya | 5 | 3 | 2 | 8 | 7 |
Güney Kore | 5 | 2 | 3 | 7 | 8 |
Katar | 5 | 1 | 4 | 2 | 13 |
Suudi Arabistan | 5 | 0 | 5 | 1 | 14 |
21 Kasım | Malezya | 3–0 | Suudi Arabistan |
Mohd Nafiizwan Adnan | 3–0 | Naif Abu-Reqah | 11–1, 11–7, 11–4 | |
Ong Beng Hee | 3–0 | Muhammed Al-Saif | 11–7, 14–12, 11–7 | |
Ivan Yuen | 3–0 | Taher Al-Botayan | 11–2, 11–5, 11–5 | |
22 Kasım | Malezya | 3–0 | Katar |
Mohd Azlan Iskandar | 3–0 | Ahmed Al-Tamimi | 11–2, 11–5, 11–5 | |
Mohd Nafiizwan Adnan | 3–0 | Abdulla Al-Tamimi | 11–9, 11–9, 11–4 | |
Ivan Yuen | 3–0 | Ömer Abdulla Ahmed | 11–4, 11–1, 11–1 | |
22 Kasım | Malezya | 3–0 | Güney Kore |
Ong Beng Hee | 3–0 | Lee Nyeon-ho | 11–8, 11–5, 11–8 | |
Mohd Nafiizwan Adnan | 3–1 | Lee Se-hyun | 5–11, 11–8, 11–6, 11–7 | |
Ivan Yuen | 3–0 | Lee Seung-taek | 11–3, 13–11, 11–6 | |
23 Kasım | Malezya | 3–0 | Japonya |
Mohd Nafiizwan Adnan | 3–0 | Shinnosuke Tsuke | 11–6, 11–7, 11–8 | |
Ong Beng Hee | 3–0 | Yuta Fukui | 11–6, 11–4, 11–8 | |
Ivan Yuen | 3–0 | Takanori Shimizu | 11–6, 11–6, 12–10 | |
23 Kasım | Malezya | 2–1 | Hindistan |
Mohd Nafiizwan Adnan | 3–2 | Siddharth Suchde | 8–11, 8–11, 11–8, 11–4, 11–9 | |
Mohd Azlan Iskandar | 1–3 | Saurav Ghosal | 2–11, 9–11, 11–7, 5–11 | |
Ivan Yuen | 3–2 | Harinder Pal Sandhu | 11–9, 6–11, 11–6, 4–11, 12–10 | |
- Yarı final
24 Kasım | Malezya | 2–0 | Hong Kong |
Mohd Nafiizwan Adnan | 3–2 | Dick Lau | 9–11, 11–6, 6–11, 11–2, 11–6 | |
Mohd Azlan Iskandar | 3–0 | Max Lee | 11–4, 11–5, 11–4 | |
- Altın madalya maçı
25 Kasım | Pakistan | 2–0 | Malezya |
Farhan Mehboob | 3–0 | Ong Beng Hee | 11–4, 11–4, 11–7 | |
Aamir Atlas Khan | 3–0 | Mohd Azlan Iskandar | 14–12, 15–13, 11–4 | |
- Final sıralamasında 2. oldu
Kadın takımı
- A Havuzu
Takım | Pld | W | L | MF | MA |
---|---|---|---|---|---|
Malezya | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Güney Kore | 2 | 1 | 1 | 2 | 4 |
Japonya | 2 | 0 | 2 | 1 | 5 |
22 Kasım | Malezya | 3–0 | Japonya |
Nicol David | 3–0 | Misaki Kobayashi | 11–4, 11–7, 11–4 | |
Düşük Wee Wern | 3–1 | Chinatsu Matsui | 11–6, 11–4, 8–11, 11–4 | |
Delia Arnold | 3–0 | Miwa Maekawa | 11–5, 11–3, 11–4 | |
23 Kasım | Malezya | 3–0 | Güney Kore |
Delia Arnold | 3–0 | Park Eun-ok | 11–5, 13–11, 11–1 | |
Düşük Wee Wern | 3–1 | Song Sun-mi | 9–11, 11–7, 11–4, 13–11 | |
Sharon Wee | 3–0 | Kim Ga-hye | 11–3, 11–6, 11–5 | |
- Yarı final
24 Kasım | Malezya | 2–0 | Hindistan |
Düşük Wee Wern | 3–0 | Anaka Alankamony | 11–2, 11–4, 11–6 | |
Nicol David | 3–0 | Joshna Chinappa | 11–4, 11–2, 11–3 | |
- Altın madalya maçı
25 Kasım | Malezya | 2–0 | Hong Kong |
Düşük Wee Wern | 3–1 | Rebecca Chiu | 11–4, 7–11, 11–6, 11–9 | |
Nicol David | 3–0 | Annie Au | 11–8, 11–7, 11–6 | |
- Final sıralamasında 1. sırada
Masa Tenisi
- Bekarlar
Atlet | Etkinlik | 64 tur | 32 Tur | Son 16 | Çeyrek final | Yarı final | Final | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
Muhd Şakirin İbrahim | Tek erkekler | Hatem Wadi (PLE ) W 4 – 0 11-4, 11-6, 11-8, 11-3 | Amalraj Anthony Arputharaj (IND ) L 2 – 4 4-11, 11-7, 8-11, 11-13, 11-8, 8-11 | İlerlemedi | ||||
Beh Lee Wei (16) | Tek kadınlar | Hoşçakal | Cheong Cheng I (MAC ) W 4 – 0 11-1, 11-3, 11-5, 11-5 | Jiang Huajun (HKG ) L 0 – 4 7-11, 3-11, 6-11, 8-11 | İlerlemedi | |||
Ng Sock Khim | Hoşçakal | Kim Jong (PRK ) L 0 – 4 3-11, 4-11, 3-11, 8-11 | İlerlemedi |
- Çiftler
Atlet | Etkinlik | 64 tur | 32 Tur | Son 16 | Çeyrek final | Yarı final | Final | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
Beh Lee Wei Ng Sock Khim | Çift kadınlar | Yok | Kim Hye-şarkı (PRK ) Kim Jong (PRK ) L 2 – 3 11-8, 2-11, 11-9, 6-11, 7-11 | İlerlemedi | ||||
Muhd Şakirin İbrahim Beh Lee Wei | Karışık çiftler | Yok | Chan S.K. (LAO ) Sengdavy Phiathep (LAO ) W 3 – 0 11-2, 11-4, 11-5 | Cheung Yuk (HKG ) Jiang Huajun (HKG ) L 0 – 3 5-11, 6-11, 7-11 | İlerlemedi |
- Takım
Atlet | Etkinlik | Ön hazırlık | Çeyrek final | Yarı final | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
D Grubu | Sıra | ||||||
Beh Lee Wei Ng Sock Khim Chiu Soo Jiin | Kadın takımı | Güney Kore L 0 – 3 0-3, 0-3, 1-3 | 3 | İlerlemedi | |||
Katar L 0 – 3 0-3, 0-3, 0-3 | |||||||
Hong Kong L 0 – 3 0-3, 0-3, 0-3 |
Tekvando
Erkekler
Atlet | Etkinlik | 1/16 final | 1/8 final | Çeyrek final | Yarı final | Final | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
Rusfredy Tokan Petrus | Flyweight (58 kg) | Hazza Sultan El-Kalbani (BAE ) L 6 – 9 | İlerlemedi | ||||
Afifuddin Omar Sidek | Tüy siklet (68 kg) | Chandan Lakra (IND ) L 2 – 6 | İlerlemedi |
KADIN
Atlet | Etkinlik | 1/16 final | 1/8 final | Çeyrek final | Yarı final | Final | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
Colleen Asfahlina Johari | Finweight (46 kg) | Yok | Aizhan Alizhanova (KAZ ) W 2 – 1 | Fransisca Valentina (İÇİNDE ) L 1 – 4 | İlerlemedi | ||
Elaine Teo | Flyweight (49 kg) | Yok | Jyra Marie Lizardo (PHI ) W 6 – 3 | Chanapa Sonkham (THA ) L 3 – 6 | İlerlemedi | ||
Nadia Mahamat | Bantamweight (53 kg) | Hoşçakal | Kwon Eun-kyung (KOR ) L 8 – 2 | İlerlemedi |
Triatlon
Atlet | Etkinlik | Yüzme (1.5 km) Sıra | İşlem 1 Sıra | Bisiklet (40 km) Sıra | İşlem 2 Sıra | Koş (10 km) Sıra | Toplam zaman | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muhd Zuhar İsmail | Erkekler bireysel | 28:30 21 | 1:30 21 | 1:07:57 18 | 0:49 15 | 38:17 15 | 2:17:05.38 | 17 |
Wei Kou Hau | 25:56 20 | 1:23 19 | 1:10:37 21 | 0:49 15 | 41:17 18 | 2:20:05.50 | 18 |
Voleybol
plaj Voleybolu
Erkekler
Atlet | Ön hazırlık | Son 16 | Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
E Havuzu | Sıra | ||||||
Rafi Asruki Nordin Khoo Chong Long | Sothearith Nget (KAM ) Rom Mon (KAM ) W 2 - 0 21-16, 21-18 | 2 Q | Khalifa Al Jabri (OMA ) Abdullah Al Rajhi (OMA ) L 0 - 2 18-21, 17-21 | İlerlemedi | 9 | ||
Kasi Munuduri (IND ) Kiran Meda (IND ) W 2 - 1 21-13, 20-22, 15-11 | |||||||
Dmitry Yakovlev (KAZ ) Alexey Kuleshov (KAZ ) L 1 - 2 21-19, 21-23, 9-15 |
KADIN
Atlet | Ön hazırlık | Son 16 | Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | Sıra | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
B havuzu | Sıra | ||||||
Luk Teck Hua Beh Shun Şey | Huang Ying (CHN ) Yue Yuan (CHN ) W 2 - 1 15-21, 21-17, 15-12 | 3 Q | Tatyana Mashkova (KAZ ) Irina Tsimbalova (KAZ ) W 2 - 0 21-19, 21-15 | Satoko Urata (JPN ) Takemi Nishibori (JPN ) W 2 - 0 21-15, 29-27 | Huang Ying (CHN ) Yue Yuan (CHN ) L 0 - 2 7-21, 13-21 | Bronz madalya eşleşme ABD Tenpaksee (THA ) Jaruni Sannok (THA ) L 0 - 2 18-21, 14-21 | 4 |
Shinako Tanaka (JPN ) Sayaka Mizoe (JPN ) L 0 - 2 17-21, 14-21 | |||||||
Alincia Fxl (TLS ) Mariana Dos Santos (TLS ) W 2 - 0 21-5, 21-7 |
Wushu
Taolu
Atlet | Etkinlik | Changquan Puan Sıra | Sıra |
---|---|---|---|
Ang Eng Chong | Erkekler changquan | 9.64 7 | 7 |
Atlet | Etkinlik | Nandao Puan Sıra | Nanquan Puan Sıra | Toplam | Sıra |
---|---|---|---|---|---|
Diana Bong Siong Lin | Kadın nanquan | 8.80 6 | 9.66 2 | 18.46 | 5 |
Tai Cheau Xuen | 9.24 4 | 9.62 3 | 18.86 |
Atlet | Etkinlik | Taijijian Puan Sıra | Taijiquan Puan Sıra | Toplam | Sıra |
---|---|---|---|---|---|
Jack Loh Chang | Erkekler taijiquan | 9.46 11 | 9.47 9 | 18.93 | 9 |
Lee Yang | 9.58 7 | 9.30 12 | 18.88 | 11 | |
Chai Fong Ying | Kadın taijiquan | 9.67 1 | 9.69 1 | 19.36 | |
Ng Shin Yii | 9.56 7 | 9.66 4 | 19.22 | 5 |
Sanshou
Atlet | Etkinlik | Son 16 | Çeyrek final | Yarı final | Final | Sıra |
---|---|---|---|---|---|---|
Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | Muhalefet Puan | |||
Lee Sew Ket | Erkekler sanshou 75 kg | Hoşçakal | Hamid Reza Gholipour (IRI ) L 0 - 2 | İlerlemedi | 5 |
Referanslar
- ^ "Malezya - Spora Göre Giriş Sayısı". gz2010.cn. Alındı 9 Kasım 2010.
- ^ "Genel madalya sıralaması - Pekin 2010". ocasia.org. Asya Olimpiyat Konseyi. Arşivlenen orijinal 12 Ağustos 2014. Alındı 10 Ağustos 2014.
- ^ "Tüm Sporlar - Çoklu Madalya Sahipleri". gz2010.cn. Alındı 9 Kasım 2010.
- ^ "Malezya Madalyası". 16. Asya Oyunlarının Resmi Web Sitesi.