2004 Yaz Paralimpik Oyunları'nda çekim - Karışık 10 metrelik havalı tüfek eğilimli SH2 - Shooting at the 2004 Summer Paralympics – Mixed 10 metre air rifle prone SH2
Karışık 10 m Havalı Tüfek Prone SH2 XII Paralimpik Oyunlarında | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paralimpik Atış | |||||||||||||
Yer | Markopoulo Olimpik Atış Merkezi | ||||||||||||
Tarih | 20 Eylül 2004 | ||||||||||||
Rakipler | 26 16 ülkeden | ||||||||||||
Kazanan puanlar | 705.4 | ||||||||||||
Madalya kazananlar | |||||||||||||
| |||||||||||||
Çekim -de 2004 Yaz Paralimpik Oyunları | ||
---|---|---|
Tüfek - SH1 | ||
50 m tüfek üç pozisyon | erkekler | KADIN |
50 m tüfek eğilimli | karışık | |
10 m havalı tüfek ayakta | erkekler | KADIN |
10 m havalı tüfek eğilimli | karışık | |
Tüfek - SH2 | ||
10 m havalı tüfek eğilimli | karışık | |
10 m havalı tüfek ayakta | karışık | |
Tabanca - SH1 | ||
50 m tabanca | karışık | |
25 m tabanca | karışık | |
10 m havalı tabanca | erkekler | KADIN |
Karışık 10 m Havalı Tüfek Prone SH2 atış olayı 2004 Yaz Paralimpik Oyunları 20 Eylül'de yarıştı.[1] Tarafından kazanıldı Minna Leinonen, temsil eden Finlandiya.[2]
Ön hazırlık
Bir sonraki tura hak kazandı |
20 Eylül 2004, 12:45
Sıra | Atlet | Puanlar | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Minna Leinonen (FIN ) | 600 | = WR Q |
1 | Ho Gyoung You (KOR ) | 600 | = WR Q |
1 | Juan Antonio Saavedra (ESP ) | 600 | = WR Q |
1 | Liu Jie (CHN ) | 600 | = WR Q |
1 | Damjan Pavlin (SLO ) | 600 | = WR Q |
6 | Viktoria Wedin (SWE ) | 599 | Q |
7 | Akiko Sakuraoka (JPN ) | 599 | Q |
8 | Johnny Andersen (DEN ) | 599 | Q |
9 | Mike Johnson (NZL ) | 599 | |
10 | Christiane Latzke (GER ) | 598 | |
10 | Bruce Heidt (YAPABİLMEK ) | 598 | |
12 | Akbar Alli Zayıf (IRI ) | 597 | |
12 | Ayetullah Heydari (IRI ) | 597 | |
12 | Mike Larochelle (YAPABİLMEK ) | 597 | |
12 | Wolfgang Stoeckl (GER ) | 597 | |
16 | Luc Dessart (BEL ) | 596 | |
16 | Kalevi Kaipainen (FIN ) | 596 | |
18 | Hitomi Suzuki (JPN ) | 595 | |
18 | Srecko Majcenovic (SLO ) | 595 | |
20 | Tanguy de la Ormanı (FRA ) | 594 | |
20 | Lone Overbye (DEN ) | 594 | |
22 | Hans Peter Stamper (BEL ) | 593 | |
23 | Peter Worsley (AUS ) | 591 | |
23 | David Ziebarth (AUS ) | 591 | |
25 | Panagiotis Giannoukaris (GRE ) | 588 | |
26 | Yukiko Kinoshita (JPN ) | 585 |
Final turu
20 Eylül 2004, 16:00
Sıra | Atlet | Puanlar | Notlar |
---|---|---|---|
Minna Leinonen (FIN ) | 705.4 | ||
Ho Gyoung You (KOR ) | 705.3 | ||
Johnny Andersen (DEN ) | 704.4 | ||
4 | Juan Antonio Saavedra (ESP ) | 704.1 | |
5 | Liu Jie (CHN ) | 703.9 | |
6 | Damjan Pavlin (SLO ) | 703.6 | |
7 | Viktoria Wedin (SWE ) | 703.5 | |
8 | Akiko Sakuraoka (JPN ) | 702.9 |
Referanslar
- ^ "Program ve Sonuçlar - Çekim". Atina 2004 Paralimpik Oyunları. Arşivlenen orijinal 10 Ekim 2004. Alındı 21 Ekim 2012.
- ^ "Karışık Havalı Tüfek Eğilimli SH2". Uluslararası Paralimpik Komitesi. Alındı 21 Ekim 2012.